• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Paksoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
996 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: PAKSOY
  • ADRES: İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 444 9819
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

PAKSOY nakliye taşıma firmamız uzun ve köklü bir yapıya sahiptir. İstanbul nakliyat firmaları arasında en eskiye dayanmaktadır. Bu avantajın sayesinde gerek yerel olsun gerek ulusal olsun gerekse global olsun firmamız söz sahibi bir pozisyondadır. Firmamız Paksoy Evden eve nakliye işlemleri gerekse başka nakliyat işleri olsun firmamız güven kazanmayı amaçlamıştır. Sağlam, düzenli ve kaliteyi amaç edinmiş bir şekilde hizmetlerini en üst seviyede yaparak yıllardır deneyimlerimizi geliştirerek bu günlere gelmiştir.

 

Paksoy Nakliye işlemlerimizi en üst seviyedeki ekipmanlarla yaparak müşteri güvenini ve işimizdeki hassasiyetin önemi belirtmekteyiz. İlk önceliğimiz müşteri memnuniyeti odaklı olduğundan, müşterilere güvenilir ve sözüne sadık bir portföy çizerek hizmet vermektir. Ve İstanbul nakliyat firmaları içinde yer almaktadır.

 

Uluslar arası hizmetlerimizde de ev ve ofis taşıma işlerinde öncülük göstermekteyiz. Paksoy Nakliyat sektöründe farklılığı yakalamak için geniş hizmet yelpazesi sunuyoruz ve bu bizlere evden eve nakliyat denilince müşterilerimiz ve sektörün aklına ilk gelen firma olmamızı sağlıyor.

 

İstanbul ilimizden çıkışlı tüm nakliyat işlerini her bölgeye yapma hizmetiyle, geniş araç filosu ve depolama hizmetleri ile müşterilerin hizmet anlayışına göre hareket ederek gelişen ve desteklenen firmamız daha ileriye giderek büyümeyi ve hizmet kapasitesini geliştirerek İstanbul nakliyat firmaları arasında ilk sıraya girmeyi hedeflemektedir.

 

Paksoy Nakliyat yaptığımız işlerdeki referanslarımız nakliyat işinde bizlere adeta reklam hizmeti görmektedir. Müşterilere sunduğumuz rahat, güvenilir, konforlu, estetik, dizaynsal olarak iyi kalitede, geniş araç çeşitliliğimiz, kaliteli ve son derece üst seviye ekipmanlarımızla hizmet vermenin yanında sigortalı taşımacılık yaparak hizmet seviyemizi bir adım önde götürmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizde kaliteli, güvenilir, rahat ve iyi bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız PAKSOY nakliyat firmamıza bekleriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.