• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Piri Reis Gayrimenkul ve Danışmanlık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,418 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Piri Reis Gayrimenkul & danışmanlık
  • ADRES: Bostancı Mahallesi, Emin Ali Paşa Cd. No:124, 34744 Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 463 0053
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Piri Reis gayrimenkul ve Emlak sektöründe 15 yıl süren ve sürmeye devam edecek olan danışmanlık hizmetimiz Kadıköy Bostancı’da bulunmaktadır. Yeni yüzümüz, güvenilir hizmetimiz ve İstanbul Emlak sektöründeki standardizasyonumuz ile İstanbul Kadıköy emlak ve gayrimenkul pazarında ismimizi sıkça duyurmaktayız. Geniş perspektifimiz ile sizlere lüks olarak adlandırabileceğiniz danışmanlık hizmetimiz ile farkımızı ortaya koymaktayız.

 

İstanbul daki kısıtlı hizmet veren rakiplerimize nazaran Anadolu ve Avrupa yakasının seçkin bölgelerinde çeşitlilik arz eden yatırım ürünlerimiz;  ev, konut, iş yeri, villa, arsa ve benzeri emlak ve gayrimenkulleri sizlerin bilgisi ve tercihine sunmaktayız. Bu sunumları gerçekleştirirken yatırım ve emlak konut projeleri eleme yaparak değerlendirip, sizler için en uygun olanları ortaya çıkarmaktayız. Piri Reis gayrimenkul, internet sitemizde sizlerin aklında ufak bir pürüz kalmaması için yatırım öğelerinin detaylı görsellerini ve açıklamaları güncel olarak tutmaktayız.

 

Piri Reis Gayrimenkul İstanbul Kadıköy Bostancı’daki ofisinde güler yüzlü ve emlak alanına hakim çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermeyi misyon edindik. Sizler de kaliteli ve güvenilir emlak ve danışmanlık hizmeti almak isterseniz kapımız sizler için her zaman açıktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.