• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
701 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Göksu Rent a Car
  • ADRES: Abdurrahman gazi mahallesi Eyüpsultan caddesi Sultanbeyli/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 419 9148
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Göksu Rent a Car ; Tüm dünyada gelişen araç kiralama sektörü ile beraber firmalar da kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Bu da İstanbul araç kiralama sektöründe rekabeti arttırmaktadır. Bu büyüyen rekabet ortamında biz de yerimizi aldık ve sektörde kısa sürede en iyiler arasına girdik. Gelişen sektörde en iyiler arasına girmemiz tesadüf değildir. Yoğun çalışma tempomuz ve profesyonel ekibimizle müşteri memnuniyetini hedeflememiz bizlere başarıyı getirmiştir.

 

Göksu Rent a Car; Sizler için büyüttüğümüz araç filomuzda sayısız kalitede, son model ve lüks araç barındırmaktayız. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte aracımız mevcuttur. Lüks araç kiralama, ekonomik araç kiralama, ticari araç kiralama ne tür araç olursa olsun sizler için en uygununu seçiyor ve tahsis ediyoruz. Siz sadece ihtiyacınız olan aracın niteliklerini bizlere söylüyorsunuz gerisini biz hallediyoruz.

 

Göksu Rent a Car; Araçlarımızın hepsi güvenceli, son model ve kaskoludur. Türkiye’nin her yerinden bizlere ulaşabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Bizlere ulaşmakta ve size özel kampanyalardan yararlanmakta gecikmeyin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.