• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Rigorent Araç Kiralama Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,216 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: TUR ASSIST
  • ADRES: 19 Mayıs Caddesi, Dr. İsmet Öztürk Sokak Şişli Plaza Ofis Blokları, E-Blok B2 - Şişli / İstanbul / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (850) 202 4700
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

RIGORENT Araç kiralama Türkiye genelini kapsayan şubelerle uygun avantajlı seçeneklerle İstanbul araba kiralama kolaylaştıran bir kurumdur. 2017 yılının sonunda 2.000 araçlık filoyu amaçlayan firma, müşterilerine çeşitli seçenekler sunmayı amaçlamakta ve en iyi hizmeti sunmayı vizyon edinmiş bir pozisyondadır.

 

Hava alanı ofisleri , şehir içi ofisleriyle müşterilerin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Talep doğrultusundan adrese teslim hizmet seçeneği müşteri memnuniyeti artıran bir uygulamadır. Şubelerimizin herhangi birinden ucuz kiralık araçlar başka bir şubeye teslim etme seçeneğini firma sunabilmektedir. Son teknolojik gelişmeleri takip eden RIGORENT firması güvenli internet sitesiyle müşterilerine en iyi hizmeti kolay ulaşır bir iletişim kurarak sunmayı başaran bir firmadır. RIGORENT, TUR ASSIST kurumu çatısı altında bulunan ve en iyi , yaygın, kurumsal bir İstanbul araba kiralama şirketidir.

 

Kurumsala kiralama da uygun kampanyalar sunarak, konularında son derece uzman operatörlerin çağrı merkezindeki hizmeti müşteri memnuniyeti %99 oranında çalışmasını sağlamaktadır.

 

RIGORENT araç kiralama olarak misyon ve vizyon edindiğimiz konular ; her kesimden müşteri potansiyelini artırarak daha çok entegreler kurup, şeffaf , anlaşılır, uygunluğu ve konforu göz önünde bulundurarak ürün ve seçenek yelpazesini artırmayı hedef haline getirip müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.