• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
448 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Saatçioğlu Nakliyat
  • ADRES: Petrol İş Mah., Beyazköşk Cad. 20/A, 34437 Kartal/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 227 4310
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Saatçioğlu Nakliyat; İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Acıbadem‘de de evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız her zaman sizlerledir. Sizlere kusursuz ucuz evden eve nakliye için her zaman hazır olan profesyonel kadromuzla hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sizlerin de nakliye ihtiyacınız varsa İstanbul’daki bir çok müşterimiz gibi siz de bizi tercih edebilirsiniz.

 

1969’dan beri hizmet vermekte olan firmamız; sektörde başta ev taşıma olmak üzere, şirket, fuar, ofis, antika eşya gibi pek çok taşımacılık alanında her zaman ilk sırada yer almaktadır. Saatçioğlu Nakliyat; Merkezimiz İstanbul’da bulunmasına rağmen evden eve nakliyat da tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuz ve ekibimizle evden eve nakliyatta son derece kaliteli hizmet sunmaktayız.

 

Biz firma olarak en büyük amacımızı şöyle tanımlıyoruz; Evden eve nakliyat zor olan ve ulaşılması gereken asıl hedef; kaliteli hizmet sunmak. Kaliteli hizmeti de profesyonel bir ekiple ve gerekli özenle gerçekleştirebilirsiniz. Böylece gösterdiğiniz hizmet kaliteli olur. Saatçioğlu Nakliyat; Sizler de hem profesyonel hem kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.