• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
532 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Simbo Nakliyat
  • ADRES: fatih mahalesı eskipazar cadesi no 11 Bağcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 445 4677
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Simbo Nakliyat, Avcılar evden eve nakliyat aradığınız firma işte burada. Ne istediğinizi ve aradığınızı biliyoruz. Sizler de eşyalarınıza özen gösterecek ,hassas, titiz aynı zamanda güvenilir bir firma arıyorsunuz. Bizler de bu ihtiyacınızı karşılamak üzere kurulmuş ve hizmet veren bir firmayız.

 

Nakliyat olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Simbo Nakliyat; Evden eve nakliye sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Öncelikle uygun ekspertiz işlemi yapılmalıdır. Bu işlemden sonra da eşyalarınızın durumu tespit edilir bu doğrultuda planlama yapılır.

 

Eşyalarınızın boyutları yoğunlukları paketlenmeleri açısından önem arz eder. Küçük parça eşyalarınızın toparlanması ve paketlenmesi zaman alan bir süreçtir. Aynı şekilde büyük parça eşyalarınızın demontesi ve toparlanması da bir süreçtir. Neyseki biz Simbo Nakliyat olarak bu işlemleri profesyonel ekibimizle en pratik şekilde hallediyoruz ve en kısa süre içerisinde sonlandırıyoruz.

 

Eşyalarınızın paketlenmesi aşamasında gösterdiğimiz hassasiyeti nakliye sırasında da gösteriyor kusursuz şekilde nakliyenizi gerçekleştiriyoruz. Geç kalmadan bize ulaşın eşyalarınızı taşıyalım.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.