• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
520 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Soylu Nakliyat
  • ADRES: Acıbadem Mah Çeçen Sokağı No:32 Plaza Acıbadem / 34660 Acıbadem – Üsküdar – İstanbul/Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 545 0336
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Soylu Nakliyat; Acıbadem evden eve nakliyat kurumumuz sizlere 1974 yılından beri hizmet vermektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetleri son derece titiz,kurumsal ve özenle gerçekleştirmekteyiz. En büyük artımız budur. Evden eve nakliye de önde gelen sektör olmak kolay değildir. İstanbul evden eve nakliyat yanında depolama hizmeti de vermekteyiz. Eşya depolama hizmetlerimizi son derece titiz ve tertipli şekilde sunmaktayız.

 

Araştırma yaptığınızda siz de fark edeceksiniz ki sektörde bir çok firma bulunmaktadır ve hepsi birbirinden farklı hizmet sunmaktadır. Bu yüzden evden eve nakliyat sektörü rekabeti bol olan bir sektördür. Soylu nakliyat başarısı bu yönden bakıldığında azımsanacak bir başarı değildir. Son derece kaliteli ve kurumsal hizmet sunmamız sektörde en iyi firma olmamıza olanak sağlamaktadır. Bir çok firmayı da bu sayede geride bırakmaktayız.

 

Eşya depolama da eşyalarınızın depolanacağı alan çok önemlidir. Soylu Nakliyat Eşyalarınıza hasar gelmemesi için özel olarak dizayn edilmelidir. Eğer bu şekilde düzenlenmezse değerli eşyalarınıza zarar gelebilir ve sizleri maddi manevi zarara uğratabilir. Bu da istenmeyen bir durumdur. Bu yüzden eşyalarınızı özenle depolamamızın yanında sigortalatıyoruz.

Soylu Nakliyat Müşteri hizmetleri :

444 3 743

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.