• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,408 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: TAHA ARSA OFİSİ
  • ADRES: Gümüşpala Mh. Papatya Sk. No:1 D:3 Kat:3 Avcılar, İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 590 1000
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Taha arsa ofisi 1997 yılında girdiğimiz bu yolda, 2000 den fazla işlem yaparak İstanbul arsa pazarında, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile en iyi olmayı başardık. Fahiş fiyatlarla günü kurtarmayı seçmek yerine, değerinde fiyatlarla satıcı ve alıcı arasında dürüst olarak hizmet etmeyi amaç edindik. Bu şekilde emlak sektöründe yerimizi iyice sağlamlaştırdık. Yatırım ve emlak projeleri hakkında detaylı araştırma ekibine sahibiz.

 

Değişen ve gelişen İstanbul’un potansiyelinin farkındayız. Yatırım ve emlak projeleri yakından takip eden dinamik ve alanında uzman danışmanlarımız ile en iyi hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Taha arsa ofisi  Konut, iş yeri, arsa, arazi ve benzeri gayrimenkullerden oluşan geniş ürün hacmimizle siz değerli müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda en iyisini sunmaktayız.

 

Taha arsa ofisi Önceliğimiz müşterilerimizin arz ve talepleri doğrultusunda ürün gamımızı değerlendirip, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Pazarlama öncesi ve sonrasında da geniş kapsamlı hizmet sunmaktayız. Eğer sizin de gayrimenkul ihtiyacınız var veya yatırım yapacak yer arıyorsanız önceliğiniz biz olmalıyız. Sizleri Avcılar Emlak ofisimize bekliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.