• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
567 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: TT Group Rent A Car
  • ADRES: Cumhuriyet caddesi 39/b Fıstıkağacı iş Merkezi Üsküdar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 310 1707
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

TT Turizm Araç Kiralama ; İstanbul rent a car sektörü dünyada geniş talep gören bir sektördür. Son yıllarda da ülkemizde gelişen ve yaygınlaşan bu sektörde biz de varız ve sizlere kusursuz uygun fiyat araba kiralama hizmet için çalışıyoruz. Günün son teknolojisini kullanarak sınırsız hizmet için var gücümüzle çalışıyoruz. Gelişen teknolojik ekipmanı zaman kaybetmeden bünyemize katıyoruz ve hizmetlerimize ekliyoruz. Üsküdar araç kiralama  hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın.

 

TT Turizm Araç Kiralama; %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız sayesinde sınırsız hizmet sunmaktayız. İstanbul rent a car olarak sizler için en iyi aracı en kısa sürede tahsis ediyoruz. Talepleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Sizlerin taleplerine uygun olarak edindiğimiz araçlarımız her zaman hizmetinizdedir. Bize dilediğiniz,ihtiyacınız olan her zaman ulaşabilir, bilgi alabilir,rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

TT Turizm rent a car; Araçlarımız sadece model açısından değil özellik açısından çeşitli ve sınırsız sayıdadır. Şöyle ki rent a car ihtiyaçlarınızda; benzinli, diesel, otomatik vites, düz vites ne ararsanız bulabileceğiniz aracı bünyemizde barındırıyoruz.

 

Bizlere ulaşmakta ve kusursuz araç kiralama hizmetlerimizden faydalanmakta gecikmeyin…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.