• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
647 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Universal Lojistik
  • ADRES: ESENTEPE MAH. MİLANGAZ CD. MONUMENTO İŞ MERKEZİ NO:75 KAT:14 D: 128 KARTAL / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 305 0707
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Universal Lojistik Taşımacılık, İstanbul evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Müşterilerine birçok hizmet sunmaktadır. Karayolu, denizyolu, havayolu taşımacılığın da önde gelen köklü firmaların başında gelir. Geniş bir lojistik ağa sahiptir. Universal lojistik taşımacılık; antika eşya taşımacılığı, fuar taşımacılığı, proje ağır nakliye taşımacılığı, rulo sac taşımacılığı, otomotiv taşımacılığı, kimya ve endüstri taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, gıda, medikal, elektronik ve yapı malzemeleri taşımacılığı ile bir çok hizmet sunmaktadır.

 

Universal Lojistik Taşımacılık, Türkiye’de lojistik desteğin yanında depolama imkanları da bulunan ilk firmadır. Türkiye’de İstanbul/Hadımköy ve Kocaeli/Şekerpınar depoları; Almanya’da Rodgau deposu bulunmakta olup, operasyon, destek, iletişim ve ortaklık için Şişli merkezli çalışmaktadır.

 

Universal Lojistik, Depolarında yanıcı, parlayıcı gümrüklü, ve serbest depo, gümrüklü soğuk hava depoları ve normal eşyalarınızı da gümrüklü ve gümrüksüz olarak saklayabilir veya lojistik taşımasını gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 2004’den bu yana hizmet vermektedir. Uygun ve hesaplı olmakla birlikte kalitenin de tek adresi diyebiliriz.

 

Universal Lojistik Taşımacılık, Adresi : ESENTEPE MAH. MİLANGAZ CD. MONUMENTO İŞ MERKEZİ NO:75 KAT:14 D: 128 KARTAL / İSTANBUL

Tel: 0 216 305 07 07

Fax:0 216 305 07 70

E-posta:info@universallojistik.com.tr

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.