• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

İstanbul Yazıcıoğlu Nakliyat; Gönül Rahatlığıyla Taşının

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
471 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yazıcıoğlu Nakliyat
  • ADRES: Yenişehir Mahallesi, Mustafa Akyol Caddesi Grup Center İş Merkezi No:122, 34394 Pendik/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 687 3634
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İstanbul Yazıcıoğlu Nakliyat, İstanbul Evden eve nakliye’de rakip tanımıyoruz. Özellikle Florya evden eve nakliye, eşya depolama ve ofis büro taşıma işlemlerinizde en çok tercih edilen ve aynı zamanda en çok güvenilen firmayla çalışmanın ayrıcalığını yaşamaz istemez misiniz?

 

Diğer firmalardan farkımızı hizmetlerimizin her aşamasında göstermekteyiz. Bir çok firmanın daha henüz ulaşamadığı son teknoloji asansörlü taşımacılık yapmaktayız. İstanbul Yazıcıoğlu Nakliyat, Biz son teknolojiyi kullanırken piyasada araştırdığınızda siz de göreceksiniz, hala daha battaniyeyle taşımacılık yapan firmalar bulunmaktadır. Böyle firmaların olduğu sektörde profesyonel hizmetlerimiz ve kaliteli ekipmanımızla açık ara önde olduğumuz ortadadır.

 

İstanbul Yazıcıoğlu Nakliyat, Bizlere ulaştığınız her an haftanın her günü ve günün her saati yani dilediğinizde siz hizmet vermek için her zaman hazır bulunmaktayız. Bizlere ulaştığınız ve dilediğiniz vakitte ekspertiz hizmetimizi yapıyor eşyalarınızın tespitini yapıyor ve nakliye hizmetlerine vakit kaybetmeden başlıyoruz. Eşyalarınızın tespiti yapıldıktan sonra anlaşıldığı takdirde eşyalarınızın toparlanması ve paketlenmesine başlanıyor.  Siz kılınızı bile kıpırdatmıyorsunuz. Biz her işlemi sizin yerinize yapıyor, eşyalarınızı özenle yerleştiriyor ve siye yeni evinizi ya da ihtiyaca göre iş yerinizi teslim ediyoruz

Ayrıcalıklı uygun taşımacılık için bize ulaşın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.