• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,130 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yesevi Rent a Car
  • ADRES: Merkez Mahallesi, Şamlı Sk. Alat İş Merkezi D:32, 34325 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (553) 457 7333
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Türkiye için İstanbul nasıl ve ne kadar önemli ise İstanbul Avcılar Araç Kiralama şirketleri arasında Yesevi Rent a Car aynı önemi arz etmektedir. Yesevi Rent a Car Araç Kiralama firması olarak İstanbul Avcılar‘da kaliteyi maksimize etmiş. Ve amaçlayarak müşteri dönütlerini kendimize armağan edilen birer ödül olarak kabul etmiştir. Bunun haklı gururunu güvenilir çalışma arkadaşlarımızla birlikte yaşamaktayız.

 

Avcılar Araç Kiralama firmamız sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Hem manuel hem de otomatik sürüş keyfini dilediğinizce yaşamanız için farklı marka ve modellerdeki geniş araç seçenekleri ile hizmetinize sunmaktayız. Bu araçlarımızın rezervasyonları yapılırken çalışma arkadaşlarımıza aklınıza takılan en ufak soruları bile çekinmeden sorabilir. Ve tatmin olana kadar bu aracı istediğiniz sürede değerlendirebilirsiniz.

 

Yesevi Rent a Car İstanbul Avcılar‘daki iş yerimizde sizlerle daha iyi ve uzun süreli bir müşteri dostluğu yakalayabilmek adına sezon indirimleri de yapmaktadır. Unutmayın sadece Araç Kiralama değil de aynı zamanda güvenli ve kalite hizmet anlayışına sahip bir firma arıyorsanız Yesevi oto kiralama İstanbul Avcılar‘da sizleri beklemekte.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.