• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Yıldız Emlak Arsa Ofisi Yatırım Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,333 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yıldız Arsa ofisi
  • ADRES: Gümüşpala Mah. Kuruçeşme Cad. 4/C Avcılar, İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 593 1346
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yıldız Emlak Arsa Ofisi, emlak ve gayrimenkul sektörüne verdiğimiz emek ve yılların tecrübesi ile sizlere en kazançlı yatırımı sağlıyoruz. Geçmişten bu güne değişen İstanbul’un potansiyelinin farkında olup yatırım ortamlarını iyi değerlendiren danışman takımız ile sizlere hizmet vermektedir. İstanbul emlak projeleri yakından takip ederek gelişimde olan bölgelerde incelemeler yapıyoruz. Ve en kazançlı olacağınız yerleri sizler için bulup, sunumunu yapıyoruz. Arsa pazarlama işlemleriniz için Avcılar arsa ofisi hizmetinizdedir.

 

Her satışa koyduğumuz arsalarımızı lojistik olarak konumunu araştırıp yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için çalışıyoruz. Yıldız Emlak Arsa Ofisi, arsaya yatırım yapmak öncelikle uzun ve kısa vadede kazançlı olarak risk bölgelerini ayırarak sizlere sunuyoruz. Bize geldiğiniz de her bölgenin konumları ve geleceği hakkında bilgi sahibi olacağınız ve ayrıntıları ile sizlere sunmakta olduğumuzu bilmelisiniz.

 

Arsa pazarlama aşamasından satışı ve tapu işlemleri bitimine kadar sizlerle ilgilenen güler yüzlü ve doğru çalışan deneyimli iş arkadaşlarımız, sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Yatırım yapmadan önce bize gelerek en doğru kararı verdiğinize sizler de emin olacaksınız. Arsa ve gayrimenkul bizim işimiz ve doğru adrestesiniz. Siz değerli müşterilerimizi Avcılar emlak ofisimize bekleriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.