• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

YILDIZ GROUP Emlak ve Danışmanlık Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,053 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yıldız Group
  • ADRES: Merkez Mah. Çiğdem Cad. 27/D Avcılar, İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 852 5552
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız başta İstanbul Avcılar emlak bölgesinde olmakla birlikte yakın çevre ilçelerde emlak danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzman yardımcı elemanlarımız ile bölgesel olarak düzenli yıldız group emlak ve gayrimenkul olarak incelenmektedir. İncelendikten sonra titizlikle düzenleme ve pazarlama yapılarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Önce insan sonra kazanç anlayışıyla girdiğimiz bu yolda müşterilerimiz ile dürüst ve şeffaf ikili ilişkiler kurduk. Ve bunu amaç haline getirmiş köklü bir emlak firmasıyız.

 

Yıldız Group emlak kiralık ya da satılık olarak pazarladığımız ev, konut, bina, iş yeri ve arsalarımız ile siz değerli müşterimize en uygunu sunuyoruz. Ve değerinde tarafınıza sunmaktayız. İhtiyacınız ne olursa olsun bütün çözümleri bulabileceğiniz, emlak ve gayrimenkul konusunda her türlü soru ve sorununuza en iyi şekilde cevap vereceğimizi bilmelisiniz. Eğitimli ve emlak alanında uzman takım arkadaşlarımız sizlerle birebir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

Sizler de amaçladığınız evi, iş yerini veya karlı yatırımları  bulabileceğiniz güvenilir ve dürüst bir yer arıyorsanız bizden başka yerde aramayınız. Avcılar Emlak ofisimize gelip çay ve ikramlarımız eşliğinde İstanbul Emlak ve gayrimenkul danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.