• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Zingat Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,283 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Kayhan
  • ADRES: Sanayi Mah. Eski Büyükdere Cad. No:33/4 D:5 34415 Kağıthane/İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 532 0505
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

REIDIN ve Doğuş Grubunun bir araya gelerek 2015 yılında faliyete geçen ZİNGAT emlak ve gayrimenkul internet sitemiz müşteri odaklı çalışmaktadır. Deneyimli ve uzman danışmalar sayesinde ve geniş yelpazeli internet adresiyle eşsiz bir hizmet sunmakta. Peki ”ZİNGAT” ne demek? diye soranlarınız olabilir. Bu ismin ortaya çıkış hikayesi kısaca şöyle ; emlak projeleri, bilgi, güven kelimelerini kendimize misyon edindiğimizden bunlardan faydalanarak , internet sitesi portalımızda sunmuş olduğumuz sayısız bilgi ve verileri ifaden kelime olan ”zilyon” kelimesinin ‘Z’ si, Filipin dilinde güven, Endonezya dilinde bilgi, macar dilinde emlak anlamın gelen INGAT kelimesiyle bütünleştirdik ve ortaya ZİNGAT markası çıktı.

 

Emlak piyasasının tüm merak edilen konularına değinen ZİNGAT internet sitesi müşterilerine bu yönden büyük avantaj sağlıyor. Gerek yerel medyada gerekse ulusal medya çokça haberlerde yer alan firmamız bu kulvarda öncülük ediyor. Özellikle doğru, şeffaf, güvenilir, objektif ve güncel bilgiler sunmakta ve bu yönden de alanında farklılık oluşturmaktadır.

 

Türkiye’de emlak alanında , gayrimenkul alanında, proje oluşturmada, alım/satımlarda, gayrimenkul danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak isteyenler ve bu sektörde kazanç sağlayanların bir buluşma, referans sağlama ve bilgi paylaşıp kazanma portalı olarak Türkiye piyasasında büyük önem kazanmanın hedefinde ilerlemektedir ZİNGAT firması.

 

Satılık kiralık gayrimenkuller, emlak projeleri, konut değerlendirme işlemleri, gayrimenkul bölge raporu, gayri menkul bölgesel kriterleri sorgulama, ilanlarda farklılık katarak daha faza kişiye ulaşmasını sağlama, gayrimenkul danışmanlık hizmetleri, konut kredileri danışma, gayri menkul alanında her türlü bilgi firmamızın bünyesinde bulunmaktadır.

 

ZİNGAT internet sitesi blog yayın türüyle müşterilerinin tüm gereksinim ve ihtiyaçlarını sağlamayı kendine hedef edinmiş bir kuruluştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.