• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

ZümrüdüAnka Araç kiralama; Dilediğiniz Zaman

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
693 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ZümrüdüAnka Rent A Car
  • ADRES: Bahçelievler mah. Talatpaşa Cad. No:32/D Bahçelievler / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 532 4142
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ZümrüdüAnka Araç kiralama; Araç kiralamak ve kullanmak son günlerde yaygınlaşan bir alan olmaya başlamıştır. İnsanlar artık otomobil alarak büyük masrafların altına girmek yerine araç kiralayarak daha az maliyetle araç sahibi olmaya başlamışlardır. Üstelik diledikleri aracı diledikleri sürelerde kiralayarak fiyat avantajlarından yararlanmaktadırlar. Bahçelievler araç kiralama işlemlerinde öncelikliyiz. Bizce de günümüzde araç satın almak yerine kiralamak çok daha mantıklıdır.

 

ZümrüdüAnka Araç kiralama; Bugün düşünüldüğünde; Araç satın almak için önemli meblağları gözden çıkarmak zorundasınız. Bu meblağları karşılamak için ise belki kredi çekmek mecburiyetinde olacaksınız. Çektiğiniz kredi dolayısıyla bankalara büyük faizler ödeyeceksiniz. Tüm bunlara katlanmak yerine daha cüzzi miktarlara araç kiralayarak dilediğiniz aracı kullanabilirsiniz.

 

ZümrüdüAnka Araç kiralama; Üstelik firmamız bünyesinde bulunan sınırsız seçenek içerisinden en uygun fiyatlarla istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan, internet adresimizden ulaşabilir dilerseniz ise Bahçelievler araç kiralama ofisimize gelerek bir çayımızı içebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.